RSS

Yapılan işin takdir edilmesi: Bilgi eMBA

08 Jul

Bir eğitim dönemi daha sona erdi ve Bilgi Üniversitesi‘nin MBA ile eMBA öğrencilerinin bir kısmı başarılı şekilde mezun oldular. 7 Temmuz Cumartesi akşamı üniversitenin düzenlediği tekne partisi şeklindeki mezuniyet yemeğine eMBA yazılım ekibi olarak katıldık.

Güzel ve garip bir duygu idi. Tanıdık yüzlerin yanısıra pek çok tanıdık olmayan yüz vardı çünkü adı üzerinde eMBA olduğu için öğrencilerimizin hemen hepsini sadece ismen ve e-posta adresi şeklinde biliyorduk, şimdi ise karşımızda hem ismen hem de cismen bulunuyorlardı.

Muazzam güzellikteki bir boğaz gecesinden belki de daha güzel olan şey öğrencilerimizden birinin yazılım ekibinin oturduğu masaya gelmesi, tek tek hepimizin elini sıkması ve şunları söylemesi oldu: “Tebrik ederim! Çok güzel bir online eğitim sistemi yapmışsınız, sayenizde çok keyifli ve verimli bir yüksek lisans eğitimi geçirdim. Böyle devam edin.

Böyle güzel bir şehirde, böyle güzel bir gecede bu şekilde onurlandırılmak çok güzeldi. Bu onuru paylaştığım insanlarla yıllardır aynı çatı altında çalışıyor olmak ise benim için çok anlamlı. Çok daha fazlası, çok daha güzeli için hep birlikte çalışmaya, üretmeye, paylaşmaya ve eğlenmeye devam!

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 8, 2007 in business, e-Learning, General

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: