RSS

Bilim ve Gelecek Dergisi Internet Aboneliğine Davet

04 Jan

Bilim ve Gelecek, bilimin toplumsallaştırılmasını, bilimsel düşüncenin yaygınlaştırılmasını, köktenci bir Aydınlanmayı hedefleyen bir bilim-kültür dergisi. Dergimiz, Türkiye?nin önde gelen bilim insanlarının ve bilim yazarlarının katkılarıyla 6 yıldır yayın yaşamını sürdürüyor.

Bilim ve Gelecek, daha geniş bir okur kitlesine ulaşmak hedefiyle internet aboneliği kampanyası başlattı. Artık internet kanalıyla da dergiye ve tüm eski sayılara ulaşılabilecek. İnternet abonelerimiz hem yeni sayımıza hem de tüm eski sayılara dijital olarak (düz metin ve sayfa görüntüsüyle) ulaşabilecekler. Böylece, abonelik tutarını ödemekte zorlanan veya sınırlı dağıtım dolayısıyla dergiye ulaşamayan (özellikle yurtdışındaki ve taşradaki) okurlarımız da Bilim ve Gelecek?i düzenli takip edebilecekler.

İnternet aboneliğinin tutarı: yıllık 20 TL (15 Dolar, 10 Euro), 6 aylık 10 TL (8 Dolar, 5 Euro). Nasıl e-abone olunacağına ilişkin ayrıntılı bilgiyi www.bilimvegelecek.com.tr adresindeki e-abonelik bölümünde bulabilirsiniz.

Sizi Bilim ve Gelecek’in internet abonesi olmaya davet ediyoruz. Ayrıca dostlarınızı ve çevrenizi de (örneğin bu metni ileterek) dergimize internet abonesi olmaya teşvik etmenizi rica ediyoruz.

Saygılar ve dostça selamlar.

Ender Helvacıoğlu
Bilim ve Gelecek Dergisi Genel Yayın Yönetmeni”

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on January 4, 2010 in General

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: